با عضویت در یارنش علاوه بر استفاده از دوره های رایگان می توان از 20 درصد محتوای دوره های غیر رایگان نیز استفاده کرد

نحوه قیمت گذاری محتوا

قیمت گذاری محتوا کاملا بر عهده مدرس می باشد و مدرس بسته به اهداف خود از تولید محتوا قیمت گذاری را انجام می دهد البته برخی عقیده به ارائه دوره بصورت رایگان دارند که بتوانند برای تدریس خود برندسازی کنند. در صورت نظر مدرس به غیر رایگان بودن دوره همکاران ما نسبت به تجربه خود از فروش دوره های متنوع می توانند مشاوره در مورد قیمت انتخابی ارائه نمایند. بدیهی است تعیین قیمت نامعقول نسبت به محتوای تولید شده توسط مدرس با اقبال کاربران مواجه نخواهد شد.

امکانات مدرسان در یارنش

یارنش دارای پنل ویژه مدرسان می باشد که مدرسان با استفاده از پنل خود به تمام اطلاعات دوره ها، دانشجویان، تالار پرسش پاسخ و مدیریت مالی خود دسترسی دارند پنل مدرس یارنش حاوی گزارش های مورد نیاز مدرسان می باشد.

درصد مشارکت در یارنش

برای دوره های غیر رایگان در یارنش ما دو سیاست اصلی داریم. سیاست اول و ترجیهی ما کار کردن بصورت درصدی هست به این صورت که برای محتوایی که بطور اختصاصی برای یارنش ساخته شده باشد 70 درصد و برای محتوایی که در سایر بستر ها نیز ارائه شود 50 درصد هر فروش سهم مدرس است که پس از درخواست مدرس مبنی بر تسویه حساب در دهم هرماه تسویه حساب صورت می گیرد. مدل دوم اجاره بستر به ازای هر دوره به مدرس هست. در این مدل طی توافق بین مدرس و یارنش به ازای هر دوره ای که در یارنش قرار می گیره نسبت به حجم و قیمت دوره مبلغی بصورت توافقی به عنوان اجاره سالانه دریافت میشه. در این مدل به ازای هر مقدار فروش مدرس کلیه مبلغ فروش سهم مدرس است.

1 - شرایط پذیرش محتوا در یارنش

شرط اصلی پذیرش محتوای شما در یانش کیفیت محتوا می باشد. شعار اصلی یارنش به اشتراک گذاری محتوایی است که شهرت محتوا بین مخاطبان آن زمینه سر زبان ها بیفتد. ما بر این باور هستیم که شهرت هر محتوای آموزشی فقط با کیفیت آن بوجود می آید لذا ملاک اصلی پذیرش محتوا در یارنش کیفیت آن می باشد. نکته دوم و بسیار مهم تعهد و خوش قولی مدرس در راستای تکمیل دوره و نظم در قرار دادن قسمت های دوره می باشد. از آنجایی که اتمام دوره طبق سرفصل های مطرح شده جز تعهدات یارنش به دانشجویان دوره می باشد رعایت این نکته توسط همکاران ما در امر تدریس بسیار اهمیت دارد. لذا در صورت عدم رعایت این موضوع طبق توافقی که قبل از شروع همکاری بین مدرسین و یارنش حاصل شده است رفتار خواهد شد. به عنوان نکته آخر برای عزیزانی که قصد همکاری با یارنش رو دارند باید اشاره کنم رعایت دو نکته گفته شده تضمینی است برای مورد استقبال قرار گرفتن توسط دانشجویانی که نیاز به آموزش شما دارند.

2 - نحوه شروع همکاری با یارنش

3 - از شروع دوره تا پایان

4 - پشتیبانی دانشجویان دوره های خود

موارد مورد نیاز مدرس